Deneyim Patent Ltd. Şti.

BİZ KİMİZ?

Deneyim Patent ve Marka Hizmetleri, Sınai mülkiyet hakları hususunda firmalara danışmanlık hizmetleri sunmak ve değerler kazandırabilmek amacıyla vekillik hizmeti veren bir kuruluştur. Başta marka, endüstriyel tasarım ve patent başlıklarında ihtiyaç analizinden, belgenin alım süreçleri ve tescil sonrası hizmetlere kadar her dönemde müvekkillerine katma değer sağlamayı hedefleyen kuruluşumuz, hizmet sunulan kuruluşlara ait bir departman hüviyeti ile hareket etmeyi ve müvekkile fayda temin eden her unsurun gözetilmesi ilke edinilmiştir.

Deneyim Patent genç ve dinamik kadrosuyla marka ve patent alanındaki gelişme ve ilerlemeleri yakından takip ederek müşterilerine hızlı şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

 

NEDEN DENEYİM PATENT?

Türkiye’de şu ana kadar yayınlanan tüm marka, patent ve endüstriyel tasarımları içeren veri tabanına sahip olması sebebiyle müvekkillerine hızlı ve güvenilir şekilde bilgilendirmesi

Müşterilerinin araştırma geliştirme faaliyetlerini daha etkin ve korunabilir yürütebilmesi için “Patent Alma Amaçlı Ar-Ge Sistemi” hizmeti sunması. 

Fikri ve sınaî haklar konularında uzman hukuki kadrosuyla müvekkillerinin hukuki sorunlarına çabuk ve yeterli çözümler üretmesi.

Müşterilerinin yaptıkları müracaatları internetten görebilmesi, gerektiğinde talimat verebilmesi ve on-line olarak danışmanlık alabilmeleri için web sitesini interaktif hale getirmiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Amacımız, Fikri Haklar alanındaki kaliteli ve müşteri odaklı hizmeti ve güvenilirliği ile; ilk akla gelen ve tercih edilen şirket olmaktır. Türkiye’nin rekabet gücünün artırılması için; Fikri haklar, markalaşma, ar-ge ve inovasyon bilincininin ve kültürününün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak ve müvekkillerimizin fikri haklarını korumalarında güçlü bir çözüm ortağı olarak her zaman yanlarında olmak.